Wędkarski rejs na łososie to całodzienna, emocjonująca, pełnomorska wyprawa, podczas której łowimy najwaleczniejsze ryby Bałtyku – łososie.  Metoda połowu – trolling.

Połów łososi na trolling to sezonowa oferta adresowana do wędkarzy szukających wrażeń podczas połowu walecznych ryb. W czasie rejsu z profesjonalnym przewodnikiem dowiecie się jak odnaleźć łososie w bezkresnych wodach Bałtyku. Zaufajcie nam! Mamy niemal dziesięcioletnie doświadczenie, które wykorzystujemy dziś w wyborze odpowiednich łowisk i technik połowu. Więcej o rejsach można poczytać tutaj

CZYM I SKĄD PŁYWAMY:

MERRY FISHER 755 Marlin (KINGFISHER)– to szybka i komfortowa łódź motorowa umożliwiająca dotarcie na łowisko w krótkim czasie. Przestronna, ogrzewana sterówka pozwala na wędkowanie w chłodniejszych miesiącach. Na wyposażeniu znajduje się najnowszej generacji elektronika morska  i najwyższej jakości środki ratunkowe oraz kompletny sprzęt wędkarski.

DSC_3119

Dane techniczne łodzi: MERRY FISHER 755 Marlin, długość: 7,5 m, szerokość: 2,8 m, silnik: zaburtowy 200 HP Honda, prędkość maksymalna 30 węzłów (56 km/h).

Stacjonujemy w Helu. Czas wycieczki wynosi od 6 do 12 godzin, w zależności pory roku. Czas płynięcia na łowisko wynosi od 15 do 45 minut.

REZERWACJA

Zapraszamy na rejs od października do czerwca, w okresie najlepszych brań łososi i zarazem ich największej koncentracji w południowym Bałtyku. Rejsy odbywają się w każdy dzień tygodnia, przez cały sezon, tj od października do czerwca. Ponieważ moment rozpoczęcia i zakończenia sezonu jest różny w kolejnych latach, prosimy o wcześniejszy kontakt przed zaplanowaniem daty. Warunkiem odbycia rejsu jest dobra pogoda.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem: 510 062 248 lub mailowo: marcin@trollingboat.pl

CENNIK

Koszt rejsu wynosi 2200 zł. Cena zawiera koszt czarteru całej łodzi, przewodnika i paliwa. Na pokład zabieramy maksymalnie 4 osoby.