Wędkarstwo morskie to nasza pasja i praca w jednym. Specjalizujemy się w połowach łososi i należymy do pionierów w tym zakresie. Z uwagi na rosnące zainteresowanie wędkarstwem morskim, a przede wszystkim trollingiem łososiowym, świadczymy usługę kompleksowej konfiguracji łodzi do tych celów. Doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej jednostki, dobierzemy właściwy silnik, adekwatny do planowanej formy wędkarstwa oraz elektronikę, elektrykę i sprzęt wędkarski. Usługa doradztwa nie jest odpłatna.

 

Sukcesy w łowieniu łososi od pierwszej wyprawy są jak najbardziej możliwe, pod warunkiem odpowiedniego uzbrojenia łodzi. Często decydujący jest wybór właściwego sprzętu wędkarskiego i elektroniki. Błędy w ich doborze i właściwym zamontowaniu nie tylko prowadzą do frustracji z powodu zmarnowanego czasu, ale także są bardzo dotkliwe finansowo, z uwagi na koszty samego sprzętu, często nieprzydatnego i paliwa wypalonego podczas pustych wypraw.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 510 062 248 lub mailowego: biuro@trollingboat.pl

Oferujemy produkty renomowanych marek w atrakcyjnych cenach, a także całą gamę sprzętu niedostępnego nigdzie indziej w Polsce. Wszystkie polecane produkty zostały przez nas przetestowane. Jeśli wahają się Państwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu wędkarskiego, zapraszamy na rejs naszą łodzią, gdzie uzyskacie Państwo profesjonalnych porad. Posiadamy na stanie magazynowym i wyposażeniu łodzi wędziska i multiplikatory różnych firm, by mogli Państwo porównać ich właściwości użytkowe oraz jakość wykonania.

logosy